Ülo Toomsalu • 11. august 2004 kell 6:33

Ülevaade tänastest ajalehtedest

Eesti Päevaleht:

Kuigi kütuse maailmaturuhinnad on viimasel ajal jõudsalt ülespoole liikunud, alandas Neste Eesti reedel nädalavahetuseks 95Euro hinna tasemele 10.50, samal ajal kui firma koduleheküljel oli selle hulgihind 10.60.

Meediakontsern AS Ekspress Grupp teenis selle aasta I poolaastal 19,7 miljonit krooni puhaskasumit.

Narva jõkke plaanitakse paigalda kuni 10 elektriturbiini, igaühel võimsust 50 kilovatti.

Teede jooksvaks remondiks on linn tänavu kulutanud 39,7 miljonit krooni, ent tööjärg ei vähene, sest juuli lõpus linna uputanud vihma tagajärgede likvideerimine neelab suurema osa vahenditest.

Postimees:

Saaremaa Laevakompanii (SLK) omaniku Vjat?eslav Leedo sõnul otsib ettevõte võimalusi tegevuse jätkamiseks ajal, kui läbirääkimised ühisfirma moodustamiseks Tallinna Sadamaga on aeglustunud.

Kuigi janused Eesti tarbijad armastavad igal aastal juua üha rohkem pudelivett, vähendas külm ja vihmane suvi üle mitme aasta ka veemüüki.

Majandus- ja kommunikatsiooniministri Meelis Atoneni sõnul kavatseb riik Eesti ühe suurema liiklussõlme, pidevates ummikutes vaevleva Ülemiste ristmiku ümberehitust kaasrahastada.

Hüpermarket, puhkekeskus ning eelkõige 100- hektarine tööstuspark ? nii kujutab Tartu vallavanem Aivar Soop ette elu Raadi lennujaama territooriumil ning huvilistest ettevõtetest tema väitel puudust ei tule.

Pärnu Postimees:

Pärnu linnavalitsus kavatseb esitada linnavolikogule eelnõu, saamaks volitusi alustada naaberomavalitsuse Sauga vallaga ühinemisläbirääkimisi, eile allkirjastatud koostööleping liitumist siiski ei käsitle.

Hetkel kuum