Pärnu PM: Sotka kaubamaja üllatab eripärase kampaaniaga

12. august 2004, 09:00

Täna kell 10 taasavab Papiniidus uksed Pärnu Citymarketi kunagine ärikeskus, mille suurimaks rentnikuks saab Sotka oma kolmanda mööblikaubamajaga Eestis.

Sotka Balti regiooni juhi Niko Romanaineni kinnitusel on avamispäeva puhul täna hommikuks Pärnu kesklinna bussipeatustesse linnarahva mugavuse huvides paigutatud 40 diivanit, kirjutab Pärnu Postimees.

'Need täidavad reklaami eesmärki, on kõrge kvaliteediga Sotka kaubamajas müüdavad riidest diivanid,' nentis Romanainen. 'Peale selle on uues kaubakeskuses palju sooduspakkumisi ja käivitub avamiskampaania.'

Romanaineni sõnutsi võivad linnakodanikud nädala pärast viia istumisalused kingitusena Sotka mööblimajalt endale koju.

Varem on niisugune kampaania tehtud paar aastat tagasi Riias, kuid siis said diivanid tänavatel olla vaid paar päeva. 'Ehk pärnakad lasevad neil ikka rohkem olla,' avaldas Romanainen lootust.

Sotka kaubamaja omanikfirma Indoor Group kontserni tegevjuhi Lasse Lehtineni seletuse järgi on laienemine Baltikumis osa kontserni rahvusvahelisest strateegiast. 'Sotka kaupluse avamine arenevas ja kasvavas Pärnus on loomulik jätk Eesti äritegevusplaanis,' märkis Lehtinen.

Peale Sotka asub hoones kolm rentnikku: mööblitarvikuid müüv Bergomann, valgustite müüja Kungass ja kardinate, kodutekstiili ning köögimööbliga tegelev Arinco Kaubandus.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing