Kasulik link

Rivo Sarapik 17. august 2004, 00:00

Tolli- ja maksuameti kodulehelt leiab uued eurodokumendid üleliigsete laovarude kohta.

Dokumendid puudutavad sees- ja välistöötlemist ning tollikontrolli all töötlemist üleminekuperioodil, ajutise impordi tolliprotseduuri üleminekusätteid, tollivormistuse erisusi sisemaa- ja piiritolliasutustes seoses EL-iga liitumisega, üleliigsete laovarude küsimusi ja Kuuenda Direktiivi otsekohaldamist käibemaksuga maksustamisel.

Dokumendid on kas Word failina või viidatud internetilehele, ligipääs kõigile tasuta.

Bi-Info väljastab Eestis vene-inglise keelset ajakirja Transit, mis käsitleb transiiditeemasid. Ajakirja levitatakse lisaks Balti riikidele ka Venemaal ja endistes NSVLi maades ning nende piirkondade Internetis saab tutvuda ajakirja lugude sisuga ning huvi pakkuvaid artikleid tellida. Näiteks annab viimane number ülevaate erinevate riikide raudtee- ja lennuvedude ja sadamate kaubakäivetest. Saadaval on ka ajakirja vanemate numbrite artiklid, mis on lugemiseks ja alla laadimiseks tasuta.

Info on kodulehel inglise keeles.

Eesti Väliskaubanduse Liit juhib infoportaali Estonian Trade, mis annab siinsetele ettevõtjatele võimaluse luua ärikontakte välismaiste firmadega. Nii leiab lehelt välismaiste firmade kontaktisoove. Kui on soov ka enda ettevõtte andmed baasi lisada, maksab liitumine 6500 krooni. Seniste kannete ning teiste firmade andmetega tutvumine on tasuta. Info lehel on inglise keeles.

Leheküljele on koondatud peamiselt IT- ja sidetehnika lühendid ning sõnaseletused. Lisaks leiab sealt ka transpordil vajalike tarneklauslite selgitused koos kommentaaridega. Ligipääs lehele tasuta, info eesti keeles.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 14:39
Otsi:

Ava täpsem otsing