EAS kutsub turismiettevõtjaid hooaega pikendama

17. august 2004, 14:06

Tänasest algab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) korraldatav kaheetapiline kampaania, mille eesmärgiks on pikendada turismihooaega Eestis.

EASi Turismiarenduskeskus kutsub ettevõtjaid pakkuma uusi turismitooteid, mis pakuvad võimalusi puhkuse ja vaba aja veetmiseks sügiseses Eestis, teatas EAS. Kampaania järgmise etapina korraldab EAS Turismiarenduskeskus Eestis, Lätis ja Rootsis reklaamikampaania, et muuta Eesti turistidele atraktiivseks reisisihtkohaks ka sügiskuudel.

17. - 27. augustini on kõigil turismiettevõtjail võimalik sisestada informatsioon nende poolt pakutavate sügiseste turismitoodete kohta internetiportaali www.puhkaeestis.com Turismiarenduskeskuse vanemkonsultandi Andrus Nõmm sõnul oodatakse orienteeruvalt sadakond uut turismitoodet nii perepuhkuse, loodusturismi kui seiklusturismi vallas. Eesmärgiks on luua andmebaas, mida reklaamitakse kampaania teises etapis septembris. 'Usume, et paljud tahaksid Eesti sügist nautida, oluline on aga see info nendeni viia', põhjendab Andrus Nõmm kampaania algatamist.

Alates 1. septembrist on info puhkamisvõimaluste kohtaeesti, inglise, rootsi ja vene keeles kättesaadav kõigile soovijatele ning samaaegselt alustatakse 3 miljoni kroonini ulatuvat reklaamikampaaniat Eestis, Lätis ja Rootsis. 'Pakume ettevõtjaile võimalust oma tooteid väga laialt tutvustada selleks mingeid kulutusi tegemata', rõhutas Nõmm ning avaldas lootust, et turismiettevõtjad on oma info sisestamisel aktiivsed. 'Reklaam toob ju neile kliente ning pikendab tulusat turismihooaega', on Andrus Nõmm veendunud turismiettevõtjate kaasalöömises. Reklaamikampaania kestab septembri algusest oktoobri lõpuni.

Lisaks EAS Turismiarenduskeskusele panustab turismihooaja pikendamisesse ka Tallink, kes valib registreerunute seast kõige atraktiivsemad sihtkohad ning hakkab valitud objekte sihtturgudel aktiivselt tutvustama.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing