EPL: VP Market sihib Eestis turuliidri positsiooni

17. august 2004, 08:04

Eestis T-Marketeid haldava OÜ VP Market tegevjuht Ruta Juzulenaite märkis, et Leedu poekett on saavutanud Eestis prognoositust paremad tulemused.

?Praegu on reaktsioonid üllatavalt head. Kliente on rohkem, kui me alguses lootsime,? tõdes Juzulenaite.

Tema sõnul on kaupluseketil kavas tõusta Eesti jaekaubandusturul suurimate tegijate sekka ning välistada ei saa ka turuliidri kohta, kirjutab Eesti Päevaleht.

Praeguseks on VP Market Eestis avanud kuus T-Marketit. Esimene T-Market avati 2001. aastal Pärnus ning selle peaülesandeks oli tutvuda Eesti turuga ning selle omapäradega. Tänavu alustas poekett kiiret laienemist ning nüüdseks on uksed avanud veel viis kauplust. Aasta lõpuks on Leedu ettevõttel kavas tegutsevate kaupluste arvu kasvatada juba 15-ni. Peale Pärnu asub kaks T-Marketit Tallinnas, poed on rajatud ka Maardusse, Tartusse ning Sillamäele.

Juzulenaite hinnangul pole vähemalt seni uue kaupluseketi tulek Eestis hinnasõda põhjustanud. Samas on OÜ VP Marketi juhi sõnul ettevõtte eesmärk pakkuda Eestis konkurentidega võrreldes odavamaid hindu.

VP Marketi ambitsioonikatest arenguplaanidest annavad märku ka nende personaliotsingud. Ka eilses Päevalehes avaldas ettevõte kuulutuse, milles otsib endale uusi töötajaid 14 ametikohale.

Kokku töötab VP Marketi Eesti süsteemis Juzulenaite hinnangul 300 inimese ringis. Selle aasta lõpuks küündib töötajate arv juba 700ni.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing