Diagnostikakeskuse pärast vaidlevad Tallinna abilinnapead tülitsesid pressikonverentsilgi

18. august 2004, 15:16

Diagnostikakeskuse pärast tülli pööranud Tallinna abilinnapead Toomas Vitsut ja Anders Tsahkna jätkasid sõnasõda ka tänasel linnavalitsuse pressikonverentsil.

Vastates küsimusele, kas ta käis Tsahkna jutul, et saada kliente praegu diagnostikakeskuse aktsiaid osta sooviva ASiga Letofin seotud meditsiinikeskusele Vita Clinica, vastas Vitsut eitavalt. Vitsut lisas, et ilmselt käis Tsahknaga rääkimas ta vend: 'Abilinnapea Tsahkna, nagu viimasel ajal tavaks, kipub vassima.'

'Jään ikka enda juurde,' kinnitas Tsahkna. 'Arvan, et ei eksi isikute tuvastamisel. Teen vahet ka Lauri ja Toomas Vitsutil - ma tahan seda teha.'

Linnapea Edgar Savisaar ütles, et diagnostikakeskuse keskuse ümber toimuvat ei saa ta võtta kui kahe abilinnapea kemplemist, tegemist on tema sõnul märksa tõsisema asjaga ja ka pretsedendi loomisega.

Samas lükkas Savisaar ümber info sellest nagu oleks tema ja keskerakondlastest abilinnapead eilsel Aegna-reisil pidanud kinnist linnavalitsuse istungit ning arutanud reformierakondlasest Tsahkna vabastamist ametist.


Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing