Kuldar Leis toob turule Maakera

02. september 2004, 13:38

Kuldar Leisi juhitud Nordic Foods toob novembri algul turule uue valmistoidubrändi Maakera.

Kaubamärk Maakera hakkab tähistama erinevaid valmis- ja konservtoite. Esialgu on plaanis välja tulla 19 erineva toiduga, mille hulgas on purgisupid, praed ja kastmed. Novembri keskpaigas lisandub veel 9 toitu ja jõulude aegu temaatilised üllatustoidud.

?Brändinimi tuleb sellest, et meie toidud peegeldavad maailma Eesti moodi. Sortiment koondab erinevate köökide retsepte, mida pakume eestlaste mõtteviisile ja maitsemeelele omases võtmes. Valikut tahame pidevalt uuendada ja laiendada, et sööjal igav ei hakkaks,? ütles Nordic Foods?i juhatuse esimees Kuldar Leis pressiteates.

Uued valmistoidud toodetakse tervislikkuse põhimõtetest lähtudes, toorained pärinevad suures osas Eesti põllumeestelt. Väljastpoolt ostetakse sisse vaid eksootiliste köökide pakkumiseks vajalikud toidumaterjalid, mida meil saada ei ole.

AS Nordic Foods on täielikult Eesti erakapitali baasil asutatud firma, mille omanikeringis endised AS Ösel Foods?i omanikud Kuldar Leis, Katre Kõvask ja Silver Kaur. Ettevõttele kuuluv valmistoitude tehas asub Põlvas ning alustab tegevust sügisel, andes tööd umbes 50 inimesele. Firma asutamisse ja toiduvalmistamise tehnoloogiasse investeeritakse esimesel aastal 37 miljonit eesti krooni.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing