Talleggi uueks juhiks sai Olle Horm

02. september 2004, 14:44

Alates tänasest on Talleggi juhatuse esimees Olle Horm, kes jätkab paralleelselt uue ametiga tööd ka Rakvere Lihakombinaadi juhatuse esimehena, teatas Tallegg.

Talleggi juhi kohale asuv Horm tõstis esile nii Talleggi kui ka Rakvere Lihakombinaadi liidripositsiooni Eesti turul, kuid lisas: ?Ehkki mõlemad ettevõtted on tublid, olen kindel, et meil on teineteiselt nii mõndagi õppida. Kui Eesti mastaabis on tegemist kahe suure ettevõttega, siis ühinenud Euroopas on meil ainult koos toimides võimalik midagi korda saata. ?Samaaegselt uue juhatuse esimehega kinnitati Talleggi vabale juhatuse liikme kohale Teet Soorm, kes jätkab samal ajal senist tööd Ekseko juhina.

Kuni 15.septembrini Talleggi juhina töötav Kalvar Kase teatas hiljuti oma peatsest tööleasumisest Soome Rautakirja kontserni kioskikaubanduse divisionis. Kase Talleggis töötamise ajal on ettevõtte kindlustanud liidripositsiooni Eesti linnuliha- ja munaturul.

Talleggi strateegiliseks eesmärgiks on arenenda Baltimaade suurimaks linnuliha pakkujaks. Praegu on Tallegg Eesti suurim linnuliha- ja munatootja. Ettevõttele kuulub hinnanguliselt 35% Eesti linnulihaturust. HK Balti gruppi kuuluv AS Tallegg on Harjumaa suurim tööandja.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing