EPL: Uuele mobiilioperaatorile Veltelson Mobiil eraldati 10 000 numbrit

10. september 2004, 07:34

Radiolinja tegi EMT-le taotluse, et viimane avaks oma võrgus 10 000 uut numbrit.

Tõenäoliselt on tegu sellega, et Radiolinja võrgu kaudu tuleb lähiajal turule uus mobiiliteenuseid pakkuv ettevõte Vertelson Mobiil, kirjutab Eesti Päevaleht.

?Märgid näitavad seda, et tõenäoliselt on varsti uus tegija turule tulemas,? tõdes EMT avalike suhete juht Kaja Pino.

Sellisel kujul taotluse esitamine tähendab, et kui mõni uus operaator soovib turul tegutseda, peab ta sideametis registreerima teatud telefoninumbrite vahemiku. Nimetatud numbrivahemik tuleb avada aga teiste operaatorite võrkudes, et operaatoritevaheline telefonside toimida saaks.

Sideameti interneti koduleheküljelt selgub, et ASi Vertelson Mobiil numeratsioonivahemik on 54510000?54519999. Ettevõttele on selle numbrivahemiku kasutamise luba väljastatud 7. septembril ning see kehtib ühe aasta.

Tele2 juhatuse esimees Üllar Jaaksoo teatas Eesti Päevalehele suhtekorraldusjuhi vahendusel, et nemad pole Radiolinjalt sellesarnast taotlust saanud.

ASi Vertelson Mobiil juht Peep Põldsamm jäi ettevõtte plaanidest rääkides napisõnaliseks. ?Meil on järgmisel kolmapäeval pressikonverents, kus me kõigest lähemalt räägime.? Täpsemaid kommentaare ei andnud ka Radiolinja.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing