Kommest Auto saadab 250 last Tallinna hobushowle

15. september 2004, 14:25

Tallinna rahvusvahelise hobushow peatoetaja Kommest Auto sõlmis kokkuleppe, millega annab lastele jagamiseks 250 hobushow priipääset.

Sotsiaalministeerium jagab priipääsmed lastekodudele, paljulapselistele ja hooldusperedele ning liikumispuuetega lastele üle Eesti.

Sotsiaalministeeriumi asekantsleri Riho Rahuoja sõnas: ?On tervitatav, et spordi- ja meelelahutusürituste korraldajad ka raskemates oludes kasvavate laste peale mõtlevad.?

AS Kommest Auto juhatuse esimehe Toomas Rüütmanni kujunes hobushow piletite kinkimisest ilus traditsioon. ?Kuna tegemist on tõesti kauni ja põneva spordialaga ning loomad on lastele väga südamelähedased, tahame, et sellest saaksid osa võimalikult paljud väiksed spordi- ja loomasõbrad?, lisas Rüütmann.

Tallinn International Horse Show toimub 8.-10. oktoobrini Saku Suurhallis. Baltimaade suurim ratsaspordivõistlus ja ainuke sisehalli takistussõidu MK-etapp toimub juba kolmandat aastat. Möödunud aastal võttis võistlustest osa ligi 60 ratsutajat 11 riigist kokku 140 hobusel. Üritust külastas 12 000 inimest.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing