Ülevaade tänastest ajalehtedest

15. september 2004, 09:22

Eesti Päevaleht:

Lasnamäe paekaldale kerkiva KUMU hoovil toimus eile rahvarohke sarikapidu.

Eile Saku mõisas peetud Juhan Partsi valitsuse suure rahaarutelu lõpus kinnitasid juhtivad koalitsioonipoliitikud oma tahet kiita 2005. aasta eelarve heaks, kuigi rahapuuduse tõttu on alles veel kümneid ja kümneid valukohti.

2000. aastal uuris toonase teede- ja sideministeeriumi palvel SLK raamatupidamist audiitorfirma PriceWaterhouseCoopers (PWC), kes avastas terve rea probleeme. Majandusministeeriumi hinnangul ei ole neid tänaseni lahendatud.

Eesti spordiennustuse sõpradele avanes hiljuti uus võimalus teha rahalisi panuseid oma lemmik-sportlastele ja -meeskondadele, sest Eestisse laienes rahvusvaheline internetiennustus www.Bet24.com. Samas väidab rahandusministeerium, et uus tegija sisenes turule illegaalselt.

Ärileht:

Peatselt kolme Eesti mobiilioperaatori kõrval alustava Bravocomi kaubamärgi taga peituvad ärimehed on siinset ärimaastikku tuntavalt mõjutanud.

Tallinna ettevõte valmistab Euroopa ja Põhja-Ameerika jaoks lipumaste. ASis International Flagpoles (IFP) valmis ka 800 lipumasti Ateena olümpiamängude tarvis.

Efektiivsuse tõstmise ja kokkuhoiu nimel tehtavate ümberkorralduste käigus likvideeriti Tallinna Sadama koosseisu kuuluvate sadamate direktorite ametikohad.

Postimees:

Res Publica üritab Keskerakonnast lahkunud Peeter Kreitzbergi abiga tõugata Tallinnas võimult Edgar Savisaare ning asendada ta võib-olla juba sel aastal Tõnis Paltsiga.

Paremerakondade ühinemist pooldav peaminister Juhan Parts, lauslanguses toetusega Res Publica esimees, ei kavatse ametist lahkuda ja peab nüüd valitsuse üheks ülesandeks laia arutelu vabaduse samba üle.

Täna Riigikogus arutlusele tulev seadusemuudatus võib kohustada siiani palkade avalikustamist vältinud notareid, pankrotihaldureid ja kohtutäitureid edaspidi oma tulusid avalikkusele teatama.

Sadakond Eesti turismiettevõtet püüavad Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) toel meelitada Eestisse nii kohalikke kui Lätist ja Rootsist pärit turiste, et pikendada siinset napilt kolmekuulist turismihooaega.

Sakala:

Kehvadest ilmadest hoolimata kasvas tänavu suvel märgatavalt Viljandi hotellides ööbinud turistide arv.

Virumaa Teataja:

Suurettevõtja Oleg Gross alustab neil päevil oma Lepna tootmiskompleksi juurde uue lihatööstuse rajamisega, millesse ta kavatseb investeerida 50 miljonit krooni.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing