Väikefirmasse sobiv printer suudab trükkida lehe mõlemale poolele

Alar Pardla 16. september 2004, 00:00

Üheks selle printeri võludest on see, et ta on suuteline trükkima paberi mõlemale poolele kiirusega 10 lehekülge minutis (viiele paberilehele). Klassikaliselt ühele poole trükkides on jõudluseks 20 PPM (Pages Per Minute ? lehte minutis).

Kyocera FS-1020DN on LAN-toega laserprinter, millel integreeritud 10/100 Etherneti võrk. Tänu võrguliidesele saab kasutaja kerge vaevaga üles seada võrguprinteri, mis on nähtav TCP/IP võrgus ? mis on kõige levinum lahendus väikefirmades ?, samas aga ka Novelli võrgu ja AppleTalki kasutajatele.

Kes võrguliidest hetkel ei vaja, võib soetada odavama, võrgutoeta mudeli FS-1020D, millele saab vajaduse tekkides laienduspesasse lisada erinevaid võrgutehnoloogiaid toetavaid mooduleid, sealhulgas WiFid.

Standardvarustuses on printeril USB- ja LPT-pordid ning erinevalt mõnest odavast printerist on seda mudelit lubatud ühendada korraga kahe arvuti külge.

Printeri sees olevas paberisahtlis on ruumi 250 A4-formaadis lehe jaoks, käsisööduga saab sööta korraga kuni 50 lehte. Lisavarustusena on saadaval 250 lehe lisapaberisahtel. Nende kolme ühiskasutuses mahub printerisse korraga 550 lehte paberit.

Kaabliühendusega testimisel töötas printer laitmatult ning võrreldes minu vana laserprinteriga tulid trükitud leheküljed seadmest tõesti kiiresti. Ainus probleem oli printeri tööle saamine interneti kaudu. Internetiühendus oli olemas, tuled põlesid. Väljatrükitud testleheküljel oli ilusasti kirjas, mis nimega printer peaks Novelli ning AppleTalki kasutajatele näha olema ning mis IP-aadressil peaksid TCP/IP kasutajad printerit nägema. Mingil põhjusel printerit interneti kaudu siiski näha ei olnud. Ajanappusel ei jõudnud ma ka asjasse süveneda, kas oli võrgus konflikt mõne olemasoleva seadmega, oli tegemist vigase isendiga või oli seadme eelhäälestus vale testimisel kasutusel olnud sisevõrgu jaoks.


Allikas: Kyocera

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 14:44
    Otsi:

    Ava täpsem otsing