Läti pesutootja Lauma esitles uut kollektsiooni

16. september 2004, 17:39

Läti pesutootja Lauma, mille enamusaktsionär on Eesti investeerimisfirma Alta Capital, esitles täna Lillepaviljonis uut sügistalvist pesukollektsiooni

Lisaks oma traditsioonilistele kollektsioonidele tuuakse uuel hooajal turule ka moodne noortekollektsioon Lauma Fashion Young, mis on mõeldud eeskätt 13-18 aastastele neidudele.

AS Lauma turundus- ja müügidirektor Valentina Doro?juk rääkis, et Eestis on Lauma kaubamärk tuntud ja usaldatud. ?Vastavalt uuringufirma Turu-uuringute AS poolt käesoleva aasta jaanuaris läbiviidud kvalitatiivuuringule on Lauma Eestis kolme tuntuima kaubamärgi ? Triumph, Lauma ja Linettte ? seas,? ütles Doro?juk.

AS Lauma omab rohkem kui 30-aastast kogemust pesu ja tekstiilitoodete valdkonnas, olles üks juhtivaid tekstiilitootjaid Euroopas. Lauma valmistab lisaks pesule ka kodutekstiili, materjale pesu valmistamiseks ning meditsiinisfäärile mõeldud tooteid. Ettevõtte käive 2003. aastal oli 464 miljonit krooni. Laumas töötab 1360 inimest. Mais omandas Lauma aktsiatest 76,4 protsenti Eesti investeerimisfirma Alta Capital.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing