PM: Georg Aher on tõusmas Tartu abilinnapeaks

20. september 2004, 08:09

Reformierakonna fraktsioon näeb kõige tõenäolisema kandidaadina Tartu abilinnapea kohale senist haridusosakonna juhatajat Georg Aherit.

Reformierakonna fraktsiooni aseesimehe Verni Loodmaa sõnul arutas fraktsioon reedel lisaks Aheri abilinnapeaks tõusmisele ka Laine Jänese kandidatuuri linnapea kohale ning andis Jänese edasipürgimisele rohelise tee, kirjutab Postimees.

Aher on oma võimalikku abilinnapeaks saamist kommenteerides öelnud, et on sel teemal Jänesega rääkinud, kuid midagi konkreetset veel pole.

Reede õhtul koos olnud Reformierakonna Tartu piirkonna üldkoosolek valis tagasi astunud Andrus Ansipi asemele üksmeelselt oma juhiks Laine Jänese.

Loodmaa ütles, et praegune koalitsioon Keskerakonnaga on küll toiminud enam-vähem rahuldavalt, ent nentis, et viimased volikogu otsused on läbi läinud Res Publica häälte toel.

Linnapeakandidaat Jänes ei osanud eile öelda, kas koalitsioon jääb püsima. Tema sõnul on Reformierakonnaga koalitsiooni võimalused nii Res Publical kui ka Keskerakonnal võrdsed, mistõttu kõnelused nendega jätkuvad täna.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing