Ülevaade tänastest ajalehtedest

20. september 2004, 08:40

Eesti Päevaleht:

Peaminister Juhan Parts alustab sel nädala läbirääkimisi paremerakondade ühinemise asjus, partnerite ringi ei piirata vaid Reformierakonna ja Isamaaliiduga.

Mõni kilomeeter enne Riisipere rajatakse krossi- ja puhkekeskust. ?Mõtted on üllad ja suured,? lausus projekti vedav AS Piko Hobikrossi omanik Üllar Suvemaa.

Kalevi ja Tallinna Piimatööstuse nõukogu liikme Heino Priimägi sõnul viiakse hetkel läbi analüüsi ning koostatakse äri-plaani selle kohta, kui tasuv võiks olla temaga seotud ettevõtete õlle- ja viinatootmine Eestis.

Lennufirmade Air France?i ja KLMi ühinemise puhul korraldatud lennupiletite sooduskampaania ajal osutusid üllatuslikult populaarseteks sihtkohtadeks Havanna ning Kilimanjaro.

Postimees:

Venemaa asetranspordiministri Vjat?eslav Ruk?a hinnangul võib Eesti oma heitliku maksupoliitika ja Vene uute sadamate valmimise tõttu peagi olulistest transiidivoogudest ilma jääda.

Kehvades tingimustes kuivatatud või niiskuse tõttu hallitama läinud viljas tekkinud toksiinid võivad spetsialistide sõnul põhjustada inimesele tervisehäireid, muu hulgas ka allergiat.

Läinud reedel koos istunud volikogu Reformierakonna fraktsioon näeb kõige tõenäolisema kandidaadina Tartu abilinnapea kohale senist haridusosakonna juhatajat Georg Aherit.

Vihmane suvi on lubanud Tartumaa turbakaevandajail võtta soodest ja rabadest üles plaanitust tublisti vähem turvast ning juba põhjustanud või põhjustamas töötajate koondamist või sundpuhkusele saatmist.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing