Tallinnas algas rahvusvaheline turismifoorum

21. september 2004, 11:10

Täna algas Tallinnas kolm päeva kestev rahvusvaheline turismifoorum Estonia ? Positively Transforming.

Foorumil osaleb ligi sada väliskülalist, kellele tutvustatakse Eestit kui uut konverentsi- ja puhketurismi sihtriiki. Turismifoorumil osalejatest pea pooled külastavad Eestit esmakordselt. Kohalikud turismiettevõtjad saavad foorumil luua uusi kontakte välismaiste reisikorraldajatega.

Foorumi korraldaja, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) Turismiarenduskeskuse vanemkonsultandi Andrus Nõmme sõnul on ürituse eesmärgiks tutvustada välisriikide turismifirmadele Eestit kui uut ja arenevat turismisihtkohta ning anda Eesti turismiettevõtetele võimalus uute koostööpartnerite leidmiseks neile olulistel sihtturgudel.

?Foorum on korraldatud nii, et kasu oleks mõlemapoolne ? uusi kontakte turismi arendamiseks leiavad nii siinsed ettevõtjad kui külalised,? sõnas Nõmm. Tema sõnul on neljandat korda toimuv foorum äratanud turismiringkondades suurt huvi ning toonud varasematel aastatel osalejatele hulgaliselt uusi kasulikke kontakte. Eelmisel aastal toimunud foorumi tulemusena lisati Eesti mitmete rahvusvaheliselt tuntud reisifirmade reisisihi kataloogi, Eestisse hakati aktiivsemalt korraldama charter- reise ja pakkuma erinevaid puhkusepakette.

Täna tutvuvad välismaised reisikorraldajad Tallinna vaatamisväärsuste, hotellide ja konverentsikohtadega. Foorumi teine päev on pühendatud workshopŽidele, kus kohalikel turismifirmadel ja -organisatsioonidel on võimalus tutvustada väliskülalistele oma tooteid ja teenuseid. Foorumi kolmandal päeval tutvustatakse külalistele Eesti turismivõimalusi väljaspool Tallinna.

Turismifoorumil osaleb 91 reisikorraldajat Euroopast, Baltikumist, Venemaalt, Austraaliast ja Ameerika Ühendriikidest. Foorumit korraldatakse juba neljandat korda, koostöös Tallinna LV Ettevõtlusameti, Eesti Turismifirmade Liidu, Estonian Airi ning Baltic Sea Tourism Commission?iga.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing