Ülevaade tänastest ajalehtedest

23. september 2004, 08:51

Eesti Päevaleht:

Iga seitsmes eestlane töötab kahel töökohal, selgus Euroopa elukvaliteedi uuringust. Teistes Euroopa Liidu riikides töötab kahe kohaga kuni kolm korda vähem inimesi kui Eestis.

Põhjamaade ajaloo suurimat, Hansapangale tehtud arvutirünnakut pool aastat uurinud keskkriminaalpolitsei loodab esitada süüdistuse rünnaku taga olevaile Eesti päritolu isikutele.

Laienevad kaupluseketid peavad Tallinna turgu lõputuks. ?Tulgu neid suuri supermarketeid juurde nii palju kui tahes, väikesed jäävad ikka alles,? ütles AS OG Elektra nõukogu esimees Oleg Gross.

Üleeilne maavärin Eestis teadaolevalt kahjustusi ei tekitanud, kuid tugevamad tõuked tooks Tallinna tehnikaülikooli ehitusteaduskonna professori Karl Õigeri sõnul ilmselt kaasa varinguid.

Postimees:

Tallinna linnaaedniku sõnul näitavad uuringud, et südalinna suurte puiesteede ja Toompea tänava ääres seisab ligi sada ohtlikku puud, mis võivad suurte tuulte korral murduda ning jalakäijaid ja autosid ohustada.

Eesti võib teadlaste arvates seista lähiaastatel silmitsi majanduskriisiga, sest madalatehnoloogilised investeeringud süvendavad vaesust ning vähendavad Eesti toodete ja töötajate konkurentsivõimet.

Et laevaühendus Saare- ja Hiiumaaga ei katkeks, on majandusministeerium sõlmimas eelkokkuleppeid mõne väikepraami ajutiseks rentimiseks, juhuks kui Saaremaa Laevakompanii (SLK) jätab laevad kai äärde seisma.

Eesti Raudtee kaebas Eesti Vedurimeeste Ametiühingu (EVAÜ) kohtusse, sest peab nende streiki ebaseaduslikuks.

Sakala:

Laupäeva hommikul teeb viimast korda uksed lahti Baltika Viljandi esinduskauplus CHR/Evermen, et seejärel siinselt turult lahkuda.

Virumaa Tataja:

Endine AS Cibus, praegu ASi Pere Leib Pärnu tütarfirma, on jõudnud juba väga lähedale koostööleppele ?veitslastega, et hakata mahedalt kasvatatud teraviljast valmistama nn mahekama.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing