Viru Keskus paneb alguse uuele moeürituste sarjale

ÄP 01. oktoober 2004, 00:00

Ürituse ühe algataja, Viru Keskuse juhatuse liikme Ants Vasara sõnul peaks FIBIT kujunema moehooaja tippsündmuseks. Vasar lisas, et moeetenduste korraldamisega luuakse külastajatele uued võimalused moe nautimiseks igapäevatoimingute kõrvalt. ?Ja mis sobiks toimumiskohaks paremini kui keskuse aatrium,? on Vasar toimumiskoha valikuga rahul.

FIBITi koordinaatori, moepromootori Anu Kikase sõnul jätkab FIBIT Balti rõivamessi ja Tallinna moepäevade traditsiooni. ?FIBITi raames hatakase välja andma aasta parima moedisaineri auhinda Kuldnõela ning tuuakse Eestisse maailma tippdisainerite loomingut,? toob Kikas välja ürituse olulisuse siinsel moemaastikul.

Esimesel oktoobril algaval FIBITil saab Viru Keskuse aatriumis näha kolmes eri stiilis moeetendusi, kus Eesti parimad modellid esitlevad kokku enam kui 300 rõivakomplekti. Keskusesse seatakse üles spetsiaalne moelava, kus esitletakse nii klassikalisi, vaba aja kui ka noorterõivaid. Moeetendused on pealtvaatajaile tasuta.

Etendusel ?Action & adventure?, stilistiks Riina Põldroos, esitletakse parimat valikut sügisesi vaba aja rõivad. Etendus ?Fresh energy? koondab Aldo Järvsoo ja Tanel Veenre nägemuse sügistalvisest noortemoest. Klassikalist ja pidulikku sügismoodi esitletakse etendusel ?Fashion forever?, mille stilistiks on Katrin Kuldma.

FIBITi tippsündmuseks on 1. oktoobri õhtul toimuvad eksklusiivsed moeetendused. Moehuvilisteni jõuab Katrin Kuldma sügistalvist kollektsiooni tutvustav etendus Avenue. Õhtu kulmineerub Soome tippdisaineri Ritva-Liisa Pohjalaineni moeetendusega ?Allegria ? From Dreams to the Unique?.

Kõik FIBITi moeetendused toimuvad Viru Keskuses. Viru Keskus on Tallinna linnasüdames asuv enam kui 80 kauplusega moekaupade keskus. Keskus avati 2004 aasta aprillis ja seda külastab igapäevaselt ca 30 000 inimest.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 09:27
    Otsi:

    Ava täpsem otsing