EENA otsib aasta naist

01. oktoober 2004, 09:16

Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsioon (EENA) asus otsima järjekordset aasta naist.

Aasta naise kandidaadiks sobivad naised, kes on Eesti kodanikud, mõjutavad aktiivselt ühiskonnaelu, paistavad silma ja on oma ametis pädevad. Nad võivad tegutseda nii äris, teaduses, kultuuris või ka mõnel muul alal. Kandidaate võivad üles seada kõik organisatsioonid, ettevõtted ja üksikisikud, teatas EENA juhatus.

Seni on aasta naiseks valitud turismifirma Eesti Turismifirmade Liidu president Daisy Järva, Tartu Ülikooli arstiteaduskonna professor Heidi-Ingrid Maaroos, koduloolane Aino Valgma, invasportlane Annely Ojastu, endine Tallinna linnapea ja praegune Riigikogu liige Ivi Eenmaa, Tallinna Lastehaigla toetusfondi kuraator ja nüüdne Riigikogu liige Liis Klaar, Ellerheina dirigent Tiia-Ester Loitme, Kehra Tselluloosi- ja Paberivabriku Horizon juhatuse liige Zanna Botvinkina, AS Samelin juhatuse esinaine ja tegevdirektor Leida Kikka ja Tallinna Lastehaigla Sihtasutuse juhatuse esinaine Merike Martinson. Mullu valiti aasta naiseks Tartu Ülikooli filosoofiateaduskonna dekaan Birute Klaas.

Kahel korral on EENA valinud ka aastate naised, kelleks said näitleja Salme Reek ja Tartu Ülikooli professor Marju Lauristin.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing