Reval Hotels ja Manutent ehitavad Peterburi 200 toaga 4-tärni hotelli

04. oktoober 2004, 11:31

Hotellikett Reval Hotels ja Peterburis kinnisvaraarendusega tegelev Manutent ehitavad Peterburi Vassili saarele 4-tärni hotelli, mis peaks valmima 2006 a.

Hotelli tuleb 12 000 m2 pinda, projekti maksumus on 14 miljonit eurot ehk 217 miljonit krooni, teatas Reval Hotelligrupp.

'Reval Hotelligrupi jaoks on Peterburi Balti regiooni üks tähtsamaid võtmelinnu, kus meil seni veel hotell puudub - vähem kui kahe aastaga tahame selle vea parandada,' ütles Reval Hotelligrupi AS juhataja Feliks Mägus.

'Meie kogemused edukalt käivitunud Reval Hotel Latvija ja Reval Hotel Lietuvaga näitavad, et Baltimere piirkonna idakaldal on nõudlus kvaliteetse hotelliteenuse järele väga suur. Kuna meie põhikliendid tulevad nii
Baltimaadesse kui Peterburi sarnastelt sihtturgudelt, on Peterburi laienemine Reval Hotelligrupi jaoks pikaajalist arengut silmas pidades üha tähtsam.'

Feliks Mägus märkis, et hotell ehitatakse UNESCO maailmapärandi piirkonda Vassili saarele. 'Peterburi on atraktiivne turismi ja äripiirkond olnud läbi ajaloo,' lausus Feliks Mägus. 'Reval HotelsŽi Peterburi hotellist saab kindlasti populaarne ja oodatud peatuskoht neile inimestele, kes on ööbinud Reval HotelsŽi Baltimaade hotellides. Oleme oma klientidele lubanud, et Peterburi hotell tuleb - nüüd on asi muutunud käegakatsutavaks.'

Manutent OÜ juhataja Märt Vooglaid sõnas, et Reval HotelsŽi uue, Peterburi hotelli puhul on väga oluline konkurentsieelis suurepärane asukoht. 'Reval HotelsŽil on tugev kaubamärk ja väljakujunenud püsikliendid ning Manutendil kogemused Peterburi kinnisvaraturul,' selgitas Vooglaid. 'Usun, et Eesti taustaga firmade koostööst sünnib tugev sünergia. Tõstan esile ka Peterburi linnavalitsuse koostöövalmidust ja soosivat suhtumist hotelliprojekti.'

Reval HotelsŽi Peterburi hotelli tuleb 200 tuba, 130-kohaline restoran, lobby baar, konverentsiruumid, ärikeskus, saunad jne. Tulevane hotell asub 15 minuti jalutuskäigu kaugusel Nevski Prospektist ja Ermitaažist ning 15 kilomeetri kaugusel lennujaamast.

Ehitustööd algavad 2005. aasta alguses ja Reval HotelsŽi Peterburi hotell avab uksed 2006. aasta keskel.

Reval Hotels on Baltimaade suurim hotellikett, kuhu kuulub neli hotelli Tallinnas - Reval Hotel Olümpia, Reval Park Hotel Casino, Reval Hotel Central, Reval ExpressHotel; kaks hotelli Riias - Reval Hotel Latvija ja Reval Hotel Ridzene ning üks hotell Vilniuses - Reval Hotel Lietuva. Reval HotelsŽi Peterburi hotell avab uksed 2006. aasta keskel.

Samal ajal valmib ka Reval Hotel Latvija laiendus, millega Reval Hotel Latvijast saab 600 hotellitoaga Baltimaade suurim hotell. Reval HotelsŽi 7 hotellis on 900 töötajat.

Manutent tegeleb kinnisvaraarendusega peamiselt Eestis ja Peterburis. Tallinna südalinnas Ahtri tänaval on valmimas Admirali Maja, mis on uus, 11-korruseline büroo- ja korterhoone.
Manutent arendab ka kahte suurt uuselamurajooni - 24-hektarilist Ülemiste- ja 10-hektarilist Rannamõisa elurajooni. Peterburi vanalinnas renoveeritakse ajaloolist ja eksklusiivset korterelamut, mis valmib käesoleva aasta lõpus.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing