6. oktoober 2004 kell 14:27

Puumarket hakkas väärispuitu ja spooni tarnima

Eestis suurimat ehituspuidu valikut pakkuv Puumarket AS tarnib nüüd ka mööblitootjatele vajalikku väärispuidu saematerjale ja spoone, teatas ettevõte.

Materjalid tuuakse Põhja- ja Lõuna Ameerikast, Ida Euroopast, Aasiast ning Venemaalt.

Puumarketi impordijuhi Jaanus Hiiemäe sõnul on uuel laopinnal pidevalt saadaval ameerika tamme, kirsi, saare ja vahtra saematerjale ning laias valikus eri liiki spoone (afromosia, bibolo, etimoe, mansonia jt). Tellimustoodetena suudetakse pakkuda veelgi laiemat valikut.

'Seni on Puumarketi prioriteediks olnud laias valikus ehituspuidu pakkumine. Teine suund, tooraine pakkumine mööblitootjatele, oli tagasihoidlikumalt esindatud,' ütles Hiiemäe. 'Soovides mööblifirmadele ning tisleritele paremaks partneriks olla, vajasime oma nomenklatuuri tooteid, mis ka nende soove ja vajadusi rahuldaks.'

Hiiemäe lisas, et väiketootjatele on oluline võimalus osta materjale ka väiksemates kogustes. Puumarketis on kõigil võimalik osta materjali kasvõi ühe laua kaupa. Kui kliendil ei ole võimalust toormaterjali sobivaks töödelda, siis saab Puumarket pakkuda ka täispuidust või spoonitud pooltooteid, mida on võimalik kliendil ise kokku panna ja viimistleda (riiulid, kapid, lauad jms).

'Turul olemasolevatest müüjatest erineme mitmel viisil. Suudame pakkuda kompleksset teenust - ühest kohast nii pehme- kui ka kõvapuidu liigid ning plaatmaterjalid. Lisaks puitmaterjalidele pakume veel ka lisatarvikuid - spetsiaalseid pahtleid, lakke ning kruvisid. Viimast tootegruppi teised mööblipuidumüüjad ei paku,' märkis Hiiemäe.

Puumarket AS on 1991. aastal loodud puit- ning üldehitusmaterjalide jae- ja hulgimüügiga tegelev ettevõte, kes omab kolme müügiüksust Tallinnas. Tänaseks on firma sortiment puitmaterjalide osas kasvanud kõige laiemaks Eestis. Ettevõte annab tööd 55 inimesele.

Hetkel kuum