Ülevaade tänastest ajalehtedest

08. oktoober 2004, 08:38

Eesti Päevaleht:

Res Publicaga ühines eile veel üks ekskeskerakondlasest volikoguliige, Irina Didenko, mis annab Reformierakonna, Rahvaliidu, Res Publica ja Peeter Kreitzbergi liidule kokku 33 häält.

Alates novembrist saavad noored spetsialistid, pered ja sundüürnikud taas taotleda eluasemelaenude soetamisel KredExi käendust, mis võimaldab laenu taotlejale väiksemat sissemaksukohustust.

Euroraport andis mitmele Eesti sotsiaalpoliitika valdkonnale negatiivse hinnangu.

Eesti Tarbijakaitse Liit teatas eile, et nende poole on pöördunud majaomanikke, kes avaldavad rahulolematust mais jõustunud jäätmeseadusega.

Postimees:

Res Publica, Reformierakond ja Rahvaliit on Tallinna uue võimuliidu sünnis kokku leppimas, kolmiku võtmefiguuride otsustatud sammu peab täna lõplikult heaks kiitma eelkõige reformipartei Tallinna piirkonna juhatus.

Lihula mälestussamba ümber puhkenud skandaal vähendas valijate silmis valitsuse usaldusväärsust, kuid erakondade ja politsei toetusele see sündmus mõju ei avaldanud.

Kohalike omavalitsuste valitud prügivedajatel on tulevast aastast võimalik minimaalne prügiarve esitada ka neile inimestele, kes kogumisringiga liitunud ei ole, sest seadus kohustab kõiki inimesi jäätmeteveoga liituma.

Koos kinnisvaraostubuumiga on suurenenud oluliselt mööbli soetamine, kuid laenudest tingitud rahapuuduse tõttu eelistatakse keskmisest odavamat Poola ja Venemaa mööblit.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing