Ülevaade tänastest ajalehtedest

14. oktoober 2004, 08:42

Eesti Päevaleht:

Võimuliit ei lasknud end vastasleeri protestidest häirida ja suunas eile teisele lugemisele 2005. aasta eelarve, mille kolm sammast on rahandusminister Taavi Veskimägi kinnitusel tööjõu-maksude alandamine, tugi töö- otsijale ja investeeringud haridusse.

Tallinna linnakohus vaatas eile kaitsepolitsei videolinti, kus kodakondsus- ja migratsiooniameti (KMA) endine osakonnajuhataja nõuab haiglavoodis lamavalt alluvalt pistist.

Riiklikku autoregistrikeskusesse (ARK) sõidueksamile minnes võib algaja juht kokku puutuda olukorraga, kus peale teooria- ja platsieksami sooritamist tuleb sõidueksamit oodata kuni paar kuud.

Suurfirma korraldab Tallinna ettevõtlusameti abiga infopäevi, et leida aasta lõpus suurenevate tellimuste täitmiseks uusi töötajaid.

Postimees:

Et üheksa kümnest võimalikust pensionikindlustajast on juba mõne fondiga käed löönud, näevad kindlustuse pakkujad tänavuse liitumisvooru ajal kõige suuremat vaeva üksteiselt klientide ülelöömisega.

Tallinna linnapea Edgar Savisaar otsustas maksta ametist tagasi astunud pealinna meediajuhile Allan Alakülale oma isiklikust premeerimisfondist 54 800 krooni.

Peaminister Juhan Parts on kogenematu, tavainimeste jaoks kauge ning vaatab inimestele ülalt alla, leiab umbes kolmandik eestimaalastest septembri lõpus läbi viidud arvamusuuringu põhjal.

Tallinnas võimule ihkav kolmikliit tahab tõsta teedeehituse eelarvet seniplaanitust ligi 100 miljoni krooni võrra ning koolide ja lasteaedade remondiraha ligi 60 miljoni krooni võrra, ütleb eile allkirjastatud koalitsioonilepe.

Pärnu Postimees:

Vesine suvi lubas turbatöötlejatel rabast üles võtta vaid mõnikümmend protsenti soovitud kogusest, mis kütteostjale tähendab sadu kroone kõrgemat briketihinda.

Taastusravikeskuse Estonia ja Pärnu mudaravila ühendamine, mille linnavõimud sel kevadel otsustasid, toob Pärnusse uue spaa, vanast mudaravilast peaks aga kujunema eksklusiivne raviasutus.

Virumaa Teataja:

Õlletootjad on valmis ühinema Euroopa eneseregulatsiooni koodeksiga, et senisest vastutustundlikumalt reklaamida õlut ja teisi lahjasid jooke, samuti tahavad õlletootjad osaleda alkoholi kuritarvitamise vastases võitluses.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing