Ülo Toomsalu • 19. oktoober 2004 kell 6:29

Ülevaade tänastest ajalehtedest

Eesti Päevaleht:

Inimesed ei tohiks lasta end pimestada kõigi aegade soodsamatest intressimääradest ega tormama mõtlematult laenu võtma, sest ühel heal päeval intressid tõusevad.

Tallinn ilma Helsingita hakkama ei saa: tulevik toob kaksiklinnale ühise linnavalitsuse, bussipileti ja tunneli, tõdesid Eesti arvamusliidrid eile peetud visioonikonverentsil Estonia kontserdisaalis.

Eile avatud internetiportaal dokumendipunkt.ee pakub raha eest näidisdokumente erinevatest eluvaldkondadest.

Lihatööstused valmistuvad juba praegu tarbijaid ette pühadeks.

Postimees:

Koos elukoha registreerimise kohustuslikuks muutmise kavaga selgus, et paljud üürikorterite omanikud ei pruugi anda üürilistele registreerimiseks nõusolekut, sest ei soovi riigile üürilt tulumaksu loovutada.

Eilsel Tallinna visioonikonverentsil oli ettekannete läbivaks teemaks Tallinna ja Helsingi sidumine kaksiklinn Talsingiks, mis tõstaks mõlema konkurentsivõimet ning kus põimuksid nii majanduslik kui kultuuriline ettevõtlikkus.

Keskkriminaalpolitsei vahistas Lasnamäe linnaosa ametniku ja rahvakohtuniku Paavo Pettai (59), kes vahendas nende uurijale 50 000-kroonist altkäemaksu.

Maailmapanga hinnangul on Leedu ärikeskkond, mis seni on Balti riikidest kõige aeglasemalt arenenud, maailmas 17. kohal, võrdluseks on Eesti eelkõige notarite põua tõttu alles 30. kohal.

Pärnu Postimees:

Eile asutasid kohalikud konverentse ja seminare korraldavad asutused mittetulundusühingu Pärnu Konverentsibüroo, mis on esimene ametlik konverentsibüroo Eestis.

Hetkel kuum