ÄL: Marhaba endine juht võib kriminaaluurimisest pääseda

20. oktoober 2004, 08:12

Marhaba omanikud süüdistavad firma eksjuhti Epp Rääbist kuni nelja miljoni riisumises, kuid Rääbis võib kriminaaluurimisest pääseda.

Keskkriminaalpolitsei Marhaba avaldust menetlusse ei võtnud, pidades selles tehtud arvutusi mitte piisavalt tõestatuks, kirjutab Ärileht. Marhabat esindav vandeadvokaat Lauri Paulus on siiski veendunud, et Rääbise süüd on võimalik tõestada. Uus avaldus esitatakse politseile koos tõendusmaterjalidega veel sel nädalal.

Rääbis ise on varem tema vastu esitatud süüdistusi laimuks pidanud.

?Usaldasime teda, tema aga tahtis firma lihtsalt hävitada,? ütles Marhaba egiptlasest omanik Emad Aziz.

Marhaba hinnangul maksis Rääbis Sharm Voyagesi kaudu lennukompaniile topelt lennujaamamakse ning võttis lepinguga muid põhjendamatuid rahalisi lisakohustusi.

Eriti küüniliseks peab Marhaba asjaolu, et Rääbis hakkas asutama veel firma tegevjuhi ametis olles võistlevat firmat TopTours. Uus firma saadab esimese lennukitäie turiste Egiptusesse sel nädalal.

Aziz plaanib Eestisse veelgi investeerida, selleks on tema hinnangul ruumi paarisaja miljoni krooni ringis. Marhabast saab reisikorraldaja kõrval ka turismibüroo. Aziz kaalub ka hotelliinvesteeringuid Eestis ning mõtleb, kuidas Euroopast turiste Eestisse tuua.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing