EPL: Ilmus ingliskeelne edukate ettevõtete väljaanne

26. oktoober 2004, 08:00

Nelja firma koostöös valminud trükises on lood Eesti parimatest ettevõtetest.

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS), Kaubandus-Tööstuskoja, Tööandjate Keskliidu ja Eesti Päevalehe koostöös valminud väljaanne ?Eesti parimad ettevõtted? tõlgiti inglise keelde.

Väljaanne ?Top Estonian Enterprises? tutvustab ettevõtluskonkursside Ettevõtluse Auhind 2004 ja Konkurentsivõime Edetabel 2004 auhinnavõitjaid.

'Eesti ettevõtete kohta pole ülevaatelist ingliskeelset infot just liiga palju. Kui välisinvestor mõnda riiki läheb, tahab ta teada selle riigi ettevõtete kohta sama palju kui makrokeskkonna kohta,' ütles Eesti Päevalehe peadirektor Aavo Kokk. Ettevõtete äritegevust uurides saab tema sõnul teada, millised on probleemid ja võimalused riigis.

Trükise tellijad ja levitajad on EAS, Kaubandus-Tööstuskoda ja välisministeerium.

EASi vanemnõuniku Anu Varviku sõnul on trükise sihtgrupp Eestis tegutsevad välisosalusega ettevõtted ning uued ettevõtted, kes vajavad ülevaadet Eesti turu kohta.

Väljaannet kasutab EAS ka üldisemalt Eesti majandust tutvustava trükisena. ?Top Estonian Enterprises? on kättesaadav EASi Tallinna kontoris ning välisesindustes Londonis, Hamburgis, Stockholmis, Helsingis, Peterburis ja Moskvas. Välisministeeriumi kaudu viiakse see ka Eesti saatkondadesse.

Tänavuste ettevõtluskonkursside peaauhinnad pälvisid Hansapank ja Viljandi Metall.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing