Enn Tosso • 31. oktoober 2004 kell 22:00

Ühispank langetas laenuintressi kaheks nädalaks alla kolme protsendi

See teeb täna ligikaudu 2,8%, teatas pank. Kõik, kes hiljemalt tänavu 15. novembriks on endale Kodulaenu broneerinud, saavad seda intressi kasutada kuni 31. maini 2005.

?Pakutav intressimäär on lõplik ja kliendi- või projektipõhist riskitasu ei lisandu,? tutvustas tingimusi Ühispanga jaepanganduse divisjoni direktori asetäitja Eerika Vaikmäe-Koit. ?Pakkumine kehtib kõikide pankade klientidele. Kampaania intressi broneerimiseks ei ole vaja tulla Ühispanga kontorisse.?

?Broneeringuna käsitleb pank registreerimistasu 1000 krooni maksmist ükskõik millise kliendi poolt valitud kanali, kas siis pangakontori, internetipanga, telefonipanga või makseautomaadi kaudu Eesti Ühispanga kampaaniakontole,? selgitas Eerika Vaikmäe-Koit.

Registreerimistasu kaotamise riski ei ole, sest laenulepingu sõlmimisel vähendatakse lepingu sõlmimise tasu varem makstud registreerimistasu võrra.

Kui pank otsustab laenu siiski mitte anda, kuulub registreerimistasu tagastamisele ühe tööpäeva jooksul alates negatiivse laenuotsuse teadaandmisest.

Hetkel kuum