Ülevaade tänastest ajalehtedest

08. november 2004, 08:20

Eesti Päevaleht:

Reformierakonna meediajuht Urmas Krull kinnitas eile õhtul lakooniliselt, et kunagine Tallinna meer Ivi Eenmaa võib saada Võru linnapeaks.

Kuigi õhusaaste ülejääkide äri läheb käima jaanuarist, haistab Tartu kuulsaim soojamüüja Tiit Veeber juba praegu kasumit.

Detailplaneeringu järgi jagataks endine Keila-Joa puhkeala 90 maaüksuseks.

Mobiiltõlkekeskus pakub telefoni vahendusel järeltõlke teenust. Teenus seisneb selles, et ostes teenuskaardi ja helistades teatud telefoninumbrile, on võimalik saada ühendus vajaminevat keelt valdava tõlgiga, kes paneb teksti võõramaalasest vestluspartnerile arusaadavasse keelde.

Postimees:

Ülekutsed, et pakime Bagdadis asjad kiiresti kokku ja läheme kohe Iraagist minema, on vastutustundetud, ütleb peaminister Juhan Parts julgeoleku- ja välispoliitilises intervjuus Postimehele.

Öine sissemurdja, kes varastas kaitseminister Margus Hansoni Tartu-kodust dokumendiportfelli, näitas ühelt poolt riigisaladuste lekkimise võimalust ja teiselt poolt võtmeministrite kaitsetust.

Tallinn plaanib lähiaastatel euroraha toel alustada enam kui miljardikroonist teedeehitust, mille käigus peaks kerkima viis eritasandilist ristmikku ning sadamad saama uued ühendused Peterburi tee ja Pärnu maanteega.

Tallinna majaomanikud ei taha kuidagi leppida rahandusministeeriumi kavaga tõsta maamaksu miinimummäära, sest see tooks pealinnas kaasa ligi 70 protsendise hinnatõusu.

SL Õhtuleht:

Rakveres asuva Wiru Auto juht Tõnu Paju süüdistab Saksa Autot oma andmebaasi omavolilises kasutamises. Saksa Auto pole etteheitega nõus.

Üleeile pärastlõunal põrkas pealinnast Tartu poole teel olnud Sebe ekspressbuss Kuivajõe kandis kokku sõiduautoga ja rammis tolle teelt välja. Autojuht sai haiglas esmaabi.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing