Ülevaade tänastest ajalehtedest

09. november 2004, 08:13

Eesti Päevaleht:

Kodakondsus- ja migratsiooni-amet väljastab ilmselt juba tuleva aasta mais Eesti kodanikele esimesed europassid, mis on Euroopa Liidu 21 ametlikus keeles.

Politsei uurib, miks tapeti Tallinnas ärimees Nikolai Klimov, kelle vastu korrakaitsjad pole varem kordagi huvi tundnud.

Tallinna abilinnapea Ülle Rajasalu sõnul soovib riik rajada uue elurajooni piirkonda, mille linn soovib jätta rohealaks.

Poliitikute seas on juba tükk aega teada, et Reformierakond pole kaitseminister Margus Hansoniga rahul ja on otsinud võimalusi tema väljavahetamiseks.

Postimees:

Justiitsministeeriumis valmiv eelnõu näeb ette kinnisvara müügi ja pantimise notaritasude vähenemist kolmandiku võrra ning maksujõuetute inimeste vabastamist tasu maksmisest.

Kaitseminister Margus Hanson on tänasest või hiljemalt homsest kaitsepolitsei kriminaaluurimise all, sest võttis kümne päeva eest töölt kaasa salajased dokumendid, mis langesid tema koju sisse murdnud varga saagiks.

Eesti Raudtee seab ohtu Eesti liitumise Schengeni viisaruumiga ja võib nurjata poole miljardi kroonini küündiva euroabi Koidula piiripunkti ehitamiseks, väidavad Reformierakonna poliitikud.

SL Õhtuleht:

Olümpiavõitja Erki Nool kavandab linnalt Sydney olümpiavõidu eest saadud krundile seitsme boksiga ridaelamut. Maja ühte ossa asub olümpiavõitja oma perega tõenäoliselt ka ise elama.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing