Ülevaade tänastest ajalehtedest

11. november 2004, 08:43

Eesti Päevaleht:

Välismaa firmadest odavam tootmine toob trükikodadele tööd Soomest ja Rootsist.

Sillamäe radioaktiivsete jäätmete hoidlas lõppes üleeile saneerimistööde teine etapp. Jäänud on veel kolmas etapp, mille käigus kaetakse kogu jäätmehoidla lõppkihiga, mis ei lase sademetel hoidlasse sattuda ja hoiab seega ära ohu põhjavetele ja merele.

Pirita linnaosa alla kuuluva Mähe suvilarajooni asukad müüvad usinalt oma krunte maha.

Kuressaares asuva spa-hotelli Georg Ots omanikel on kavas hotelli kinnisvara maha müüa, samas hotelli operaatorina jätkata.

Postimees:

Järgmisel nädalal saab täis esimeste taasiseseisvumise järel välja antud plastist juhilubade kehtivusaeg, mistõttu autoregistrikeskus soovitab kõigil juhtidel ebameeldivuste vältimiseks oma loa kehtivusaeg üle vaadata.

Mulluste palgaandmete põhjal selgub, et erinevalt Euroopa Liidu tavadest teenib riigi peaprokurör rohkem kui riigikohtu esimees, president ja peaminister.

Läti bussifirma Ecolines viib reisijad Tallinnast ja Tartust kuni poole odavamalt Riiga kui Baltikumi turgu valitsev kohalik bussifirma Eurolines.

SL Õhtuleht:

Eile võttis Tallinna linnavalitsus vastu Liivalaia, Pärnu maantee ja Peeter Süda tänava vahelise maa-ala detailplaneeringu. Muu hulgas on Liivalaia tänava ja Pärnu maantee nurgale plaanitud kaheksakorruseline tornhoone.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing