Microlink Latvia kolis Riias uude spetsiaalselt MicroLinkile ehitatud majja

19. november 2004, 10:59

Varem Riias kolmes erinevas kohas asunud MicroLink Latvia kolis sel nädalal oma majja - uude kahest hoonest koosnevasse kompleksi aadressil Skanstes 13.

272 töötajat koliti kokku senistest kontoritest Elijase, Unijase ja Dzirnavu tänavatel, teatas ettevõte. Uut maja oli vaja sellepärast, et vanad kontoriruumid olid juba mõnda aega jäänud liiga kitsaks ja ebamugav oli liikuda erinevate kontorihoonete vahel nii töötajatel kui MicroLink Latvia klentidel.

'Uued kontoriruumid on mõeldud töötajate mugavama töökeskkonna tagamiseks ja samas ka klientidele parema teeninduse tagamiseks,' ütles MicroLink Latvia juht ja MicroLinki juhatuse esimees Janis Bergs kolimise vajalikkust põhjendades.

Uues majas on lisaks kontoriruumidele ka kaks serverikeskust, mis ehitatud vastavalt kõigile praeguse aja nõuetele. Uus riistvara teeninduskeskus avatakse 29. novembril, vana teeninduskeskus aadressil Unijas 11a töötab 27. novembrini.

Baltimaade juhtiva IT teenuste ja lahenduste pakkuja MicroLinki 2003/2004 majandusaasta auditeerimata konsolideeritud käive oli 819,9 miljonit ja puhaskasum 350,5 miljonit krooni. MicroLinki ettevõteteks on Eestis MicroLink Eesti, Lätis MicroLink Latvia ja Baltijas Datoru Akademija, Leedus MicroLink Data, Fortech IT ja MicroLink Netcoms ning Valgevenes MicroLink Sistemi. MicroLinkis töötab 535 inimest.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing