Oberschneider ostis Ober-Hausi kinnisvaraagentuuri aktsiate kontrollpaki

ÄP 24. november 2004, 00:00

Oberschneider koos veel mõnede Ober-Hausi juhtkonna liikmete ja kinnisvarafirma töötajatega omandas firma Ober-Hausi Kinnisvara aktsiad seniselt peaaktsionärilt Apollo Real Estate Investment Fund III, L.P.

Raha aktsiate ostutehinguks saadi Läti Pareks Banka korraldatud võlakirjade emissioonist ning Oberschneideri ja juhtkonna investeeringutest.

Agentuuri ostmise otsus lähtus ühelt poolt õigetest turutingimustest ajal, kui Apollo soovis oma investeeringut realiseerida ning teiselt poolt tehingu sooritamiseks vajalike ressursside olemasolust.

?Me olime selle tehingu kallal töötanud juba aasta ning lõpuks leidsime, et oleks parim lahendus, kui ettevõte kuuluks järgmises kasvufaasis juhtkonnale ja mõnedele töötajatele,? ütles Oberschneider.

Ober-Hausi Kinnisvarafirma on Kesk- ja Ida-Euroopas tuntud kui suurim ühe kaubamärgiga kinnisvarateenuste ettevõte ja seda nii oma leviku kui ka maaklerite arvu poolest nii Balti regioonis kui ka Poolas. Omades 31 esindust kogu regioonis, on ettevõtte strateegiaks suurendada jätkuvalt oma peamiste agentuuriteenuste kasvu kõikides Euroopa Liidu riikides.

Paul Oberschneider on Ober-Hausi asutaja ja juhatuse esimees. Ameerika eestlane Oberschneider on elanud Tallinnas 12 aastat.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 14:54
    Otsi:

    Ava täpsem otsing