Ülevaade tänastest ajalehtedest

25. november 2004, 07:54

Eesti Päevaleht:

Septembris OÜ Flameko loodud internetiportaal www.varuosakeskus.ee pakub autoomanikele võimalust leida kiiresti oma sõidukile vajalikke varuosi, internetilahendusele lisandub detsembris ka tasuta infotelefon.

Majandusministeerium ja Edelaraudtee saavutasid põhimõttelise kokkuleppe, et firma kulude kasv kompenseeritakse mitte riigi dotatsiooni tõstmise, vaid rongipiletite hinnatõusuga järgmisel aastal.

Postimees:

Eesti rahvastiku vananemine ja vähenemine sunnib tõstma pensioniiga, pikendama töönädalat ning lühendama puhkust, pakkus tööturgu tabava kriisi võimaliku lahendusena välja rahandusminister Taavi Veskimägi.

Kodumaisest rapsist aetud biodiislit võivad autojuhid paaki valama hakata veidi vähem kui kahe aasta pärast, sest Eesti ettevõtjad allkirjastasid lepingu Saksa firmaga, mis paneb Jõgevamaale püsti tänapäevase tehase.

Eesti avaliku teabe seaduse üks autoreid Ivar Tallo leiab, et Riigikogu üleeilne otsus nimetada osa maksuameti kirjavahetusest saladuseks on vastuolus põhiseadusega.

Järgmisest aastast peavad kõik asutused ja firmad koguma eraldi andmeid nais- ja meestöötajate kohta, mis võimaldab jälgida sugude võrdsust tööjõuturul, näeb ette sotsiaalministeeriumis koostatud eelnõu.

Sakala:

Viljandi ettevõte Estonian Match üritab pääseda Guinnessi rekordite raamatusse, süüdates laupäeval Ugala teatri ees põlema kuue meetri pikkuse tiku.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing