Ülevaade tänastest ajalehtedest

26. november 2004, 08:15

Eesti Päevaleht:

Ligi poolsada kohalikku omavalitsust on saanud Riigi Kinnisvara AS-ilt (RKAS) esimesed pakkumised koolimajade kordategemiseks, paljud omavalitsused peavad pakkumisi liiga kalliks.

Easyjet alustas Tallinnast lende oktoobri lõpus Berliini ja Londonisse ning on seni vedanud ligi 10 000 reisijat. Estonian Air teenindas oktoobris samadel liinidel ligi 8200 reisijat.

Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi teatel peavad taastamata autorehvid olema järgmise aasta algusest sertifitseeritud, nõuetele mittevastavate rehvide eest võib autojuhti tabada kopsakas rahatrahv.

Kuigi Skoone bastioni maa on linnal juba pool aastat tagasi kohtuotsusega kätte võidetud, pole linlaste kunagise meelispaigaga siiani midagi ette võetud ning rentnik on asja edasi kaevanud Euroopa inimõiguste kohtusse.

Postimees:

Rahvasaadikud jätsid endale võimaluse istuda üheaegselt nii Riigikogu kui kohalike volikogude toolil, kuigi kaks aastat tagasi ei pidanud enamik saadikuist seda eetiliseks.

Suure tõenäosusega saab Eesti Euroopa Liidu (EL) eesistujariigiks alles 2018. aastal ning võimalikeks partneriteks oleksid Suurbritannia ja Bulgaaria, kinnitas Postimehele Brüsseli diplomaat, kes pärineb meiega eesistumisaega jagavast riigist.

SL Õhtuleht:

Et meelitada taanlasi Estonian Airi lennukite pardale, leidis lennufirma kavala mooduse: ta reklaamib end Taani väikelinna Aalborgi raadiojaama Guld FM ilmateates.

Pärnu Postimees:

Eile pärastlõunal avasid Fortum Termesti ja Eesti Gaasi esindajad Vändras koostöös valminud kaks moodsat konteinerkatlamaja gaasitorustikuga.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing