Hansapanga üks endistest tippjuhtidest hakkas juhtima statistikaametit

06. detsember 2004, 16:50

Täna nimetas rahandusminister statistikaameti peadirektori kohusetäitjana ametisse Priit Potisepa (36), endise Hansapanga kontori- ja müügivõrgu juhi.

Rahandusminister Taavi Veskimägi sõnul peab statistikaamet integreerumisel Euroopa Liidu statistikasüsteemiga suutma täita kõrgeid kvaliteedinõudeid. 'Priit Potisepa senine kogemus panganduses ja majandusalased teadmised annavad head eeldused statistikateabe õiglaseks kogumiseks, analüüsimiseks ja levikuks,' lisas Veskimägi. 'Samuti peab statistikaamet olema usaldusväärne partner informatsiooni koguja ja pakkujana.'

Statistikaametit juhtima asudes nimetas Priit Potisepp ise pressiteates kaht väljakutset, neist üks Eesti ja teine Euroopa Liiduga seoses: ?Eesti ettevõtetel peab statistiliste andmete esitajatena olema mugav ja meeldiv statistikaametiga suhelda. Andmete elektroonilise esitamise osatähtsus peab oluliselt kasvama, kuna efektiivsus on tähtis nii ettevõtetele kui ka Statistikaametile. Seega on tehnoloogia täiustamine ja kliendikesksus kõige olulisemad märksõnad.'

Priit Potisepp on sündinud 1968. aastal ning lõpetanud 1993. aastal Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna tootmise ökonoomika ja juhtimise erialal.

1999. aastast töötas Priit Potisepp Hansapangas, aastatel 1999-2002 Hansapanga Kindlustuse juhina ning aastatel 2002-2004 Hansapanga kontori- ja müügivõrgu juhina.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing