Rahandusministeerium avaldas riigihangete juhise

07. detsember 2004, 10:10

Täna teatas rahandusministeerium, et avaldas oma koduleheküljel riigihangete juhise lihtsustamaks riigihangete korraldamist.

Ministeeriumi teatel annab juhis ülevaate riigihanke protsessist, Eesti riigihangete alastest õigusaktidest ja nende kohaldamisest. Samas ei asenda uus juhis riigihangete korraldamist reguleerivaid õigusakte ja ei anna kindlasti vastuseid kõigile hankemenetluse käigus tekkivatele küsimustele, millele ostjal riigihangete seaduse tähenduses tuleb leida vastused sõltuvalt konkreetsest hankest, hoiatab rahandusministeerium.

'Üsna pea lisandub Euroopa Liidu riigihangete direktiivide põhimõtteid selgitav abimaterjal riigihangete korraldajatele,' lubas Rahandusministeeriumi riigiabi ja riigihangete talituse juhataja Aime Võsu. Värske juhend saadetakse peale 20. detsembrit kõigile ministeeriumitele ja maavalitsustele oma valitsusalas levitamiseks ka paberil.

Ekspertide koostatud juhis valmis rahandusministeeriumi tellimusel ja Austria riigihangete ameti abil. Juhisega saad tutvuda <#siit=http://www.fin.ee/?id=10809>.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing