Kadrioru piirile kerkivad taas uued kortermajad

10. detsember 2004, 12:29

Kinnisvara- ja ehitusfirma AS FKSM rajab Tallinnas Lasnamäe nõlvale Valgele tänavale neli neljakorruselist uut kortermaja kokku ligi 140 korteriga.

Käesoleva aasta alguses alustas AS FKSM Valge tänava 18 viie elamu ehitust, teatas ettevõte. Tegemist oli ühe esimese uute elamute ehitusprojektiga Lasnamäe linnaosas. Kokku 130 korteri tänaseks lõpusirgele jõudnud kiire müük näitab, et uusi kortereid on Lasnamäele kiiresti juurde vaja. Tänaseks on jõutud arendusprojekti teise etapini, kus samasse rajatakse veel neli kortermaja.

Nelja neljakorruselisse hoonesse tuleb igasse kuni 35 korterit. Soklikorrus on reserveeritud panipaikade ja parkimiskohtade jaoks. Täiendavad parkimiskohad saavad olema turvalise aiaga piiratud territooriumil.

Valge 18 esimesed uued hooned valmivad 2006. a. esimeses kvartalis. Projekti viimaste kortermajade valmimine jääb 2006. a. keskpaika. Korterite hinnad algavad 540 000 kroonist.

AS FKSM on ehituse ja kinnisvara-arendusega tegelev Soome ehituskontserni YIT kuuluv ettevõte. FKSM-i arendatud viimased tuntumad korterelamud Valge 18 projekti kõrval on Karukellakodu korterelamud Pirita-Kosel, elamud Asula 1 ja 1a, 19-korruseline kõrghoone Maakri Maja ning korterelamu Kaarli puiesteel.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing