Tõnis Palts: mul pole andmeid küsitud ettevõtete kohta

Inno Tähismaa 16. detsember 2004, 15:58

Tõnis Palts ütles, et tal pole andmeid nende endise Levicomi grupi ettevõtete kohta, mis olid mainitud tänases Äripäevas toodud artiklis.

?Ei ole andmeid küsitud ettevõtete kohta. Ja kui oleks andmeid, siis ei tohiks endise vähemusaktsionärina vastavalt aktsionäride lepingule infot anda,? ütles Palts oma esindaja vahendusel vastuseks küsimusele, kas tal on infot tänases Äripäeva artiklis toodud ettevõtete kohta, mis talle enam ei kuulu.

Tegemist on ettevõtetega Tele2 Holding AS (endise nimega AS Levicom) ja Tele2 OÜ (endise nimega OÜ Levicom Broadband), milles Palts on olnud osanik ja nõukogu liige. Nende ettevõtete tegevuse suhtes maksuametis algatatud revisjonide käigus muudeti tagantjärele maksudeklaratsioone ja võimaldati tasuda tagantjärele makse ligi miljoni krooni ulatuses. Revisjon puudutab perioodi aastatel 1998-2000, mil Palts oli nende ettevõtetega seotud.

Tõnis Palts teatas esindaja kaudu täna hommikul Eesti Päevalehele, et on kõik maksud maksnud vastavalt seadustele ning makse revisjonide käigus juurde määratud ei ole.

'Iga normaalne ärijuht teab, et maksudeklaratsioonide korrigeerimine revisjonide lõppedes on tavaline ja levinud tegu. Eriti, et kõikides mulle kuuluvates firmades on kokku kolme aasta jooksul korrigeeritud deklaratsioone 55 000 krooni ulatuses. Seda ka vaid ainult ühes positsioonis - eratelefonikõnede kajastamises,' teatas Palts.

Praegu on Paltsu omanduses OÜ Pambos Holdings, mille osas on revisjonide tulemusel korrigeeritud tagantjärele deklaratsioone ja tasutud täiendavalt makse.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing