Ülevaade tänastest ajalehtedest

20. detsember 2004, 07:47

Eesti Päevaleht:

Eesti teadusasutused võivad ilma jääda ligi poolest miljardist Eesti kroonist. Põhjuseks on puuduv omafinantseering, mida Andrus Ansipi juhitav majandus- ja kommunikatsiooniministeerium ei suuda tagada.

Peagi saab viimase lihvi konjunktuuriinstituudi tööelu-uuring, millest selgub, et varasemate aastatega võrreldes tehakse Eestis üha vähem ületunde.

Viimsi Lihatööstuse aktsiaseltsi juhatuse liige Olev Teede leidis kaks ja pool nädalat pärast põlengut tootmiseks sobivad ruumid Tamsalu lähedal Vajangu lihatööstuses.

Eesti Raudtee ja Eesti raudteelaste ametiühing sõlmisid reedel kolmeaastase kollektiivlepingu, mille kohaselt tõuseb ERAÜ liikmete palk järgmisel aastal keskmiselt 9 protsendi ja ka tarbijahinnaindeksi kasvu võrra.

Postimees:

Eesti Raudtee lubab eelolevast suvest lühendada Tartu-Tallinna reisirongide sõiduaja kahele tunnile, mis riisub suure osa bussiettevõtete klientidest. Mõlema suuna kiirendamist takistavad remonditööd.

Keskerakonna lagunemine ja opositsiooni nõrkus on trump valitsuse taskus, mis jätab kolmikliidu hoolimata tülidest järgmiste Riigikogu valimisteni võimule, ennustavad nii koalitsiooniparteid kui opositsioon.

Eesti rahva kesine sportimishuvi ja nigel tervis innustasid ärimehi koostöös kultuuriministeeriumiga rajama üle riigi tervisekeskuste võrgu, mis peaks harrastusspordile hüppeliselt kaasa aitama.

Euroopa Liit jõuab enam kui 400 miljoni kroonise hiigelinvesteeringu kujul Tartu maakonna elanikeni, kes saavad paari aasta pärast puhtama joogivee, korraliku kanalisatsiooni ja senisest priskemad veearved.

SL Õhtuleht:

Eesti kaebas Euroopa Komisjoni Soomes laevadelt kogutavad väilamaksud, peatades seeläbi Vene kaupade transiidi, kirjutab MTV3 uudistoimetus oma koduleheküljel.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing