Saku vald korraldab vallaelanikuks registreerijate vahel kampaania

21. detsember 2004, 12:00

Saku vald korraldab detsembri lõpuni valda uuteks elanikeks registreerijatele kampaania, mille võitja saab 10 000 kr auhinna ehituspoest ostmiseks.

Kampaania nimega 'Saku sakulastele' kestab 16. kuni 31. detsembrini 2004 ja firma Celander Ehitus paneb ühele sel perioodil registreerunud perele välja peaauhinna, 10 000kroonise K-Rautakesko kinkekaardi. Loositakse välja ka hulgaliselt lohutusauhindu Celander Ehituselt ja K-Rautakeskolt.

Lisaks on kampaania nn II osa kõigile peredele, kelle elukoht rahvastikuregistris on 1. jaanuari 2005 seisuga Saku vald. Selle kampaania peaauhind on reis perele soojale maale või ka näiteks suusapuhkusele, kus vald maksab iga reisiva pereliikme kohta 5000 kr reisiraha.
'Kõik elanikud saavad avaldada soovi, et tahavad osaleda valla elu ja sündmusi kajastaval viktoriinil. Ehk ole sa Saku valla elanik kas või alates aastast 1920 ja võid tulla viktoriinile, osutuda fortuuna poolt välja valituks 10 pere hulka ja kui valda tunned ja küsimustele õigesti vastad, võid võita perereisi,' rääkis Sirje Piirsoo, Saku vallalehe toimetaja.

Saku vallas elab hinnaguliselt tuhandeid sisseregisteerimata inimesi. Tulevast aastast seotakse ka osa vallateenuseid sisseregistreerimisega, näiteks on ujula ja spordikeskuse kasutamine valla elanikele odavam, selleks tuleb näidata ID kaarti.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing