Alustas esimene mobiilsidetoodete võrkturundusettevõte

22. detsember 2004, 11:20

Tegevust alustas Eesti esimene mobiilsidetoodete ja ?teenuste müügiga tegelev võrkturustusettevõte OÜ Vertelson MLM, kes turustab Bravocomi tooteid.

Vertelson MLM detsembri algusest käivitunud üle-eestilisse müügivõrku kuulub tänaseks juba rohkem kui sada koolitatud müügikonsultanti. Võrkturustuse meetodil müüb firma praegu Rahvamobiil Zorro tooteid.

OÜ Vertelson MLM kuulub 100protsendiliselt ASile Vertelson Mobiil, kes tegutseb Bravocomi kaubamärgi all, teatas ettevõte.

?Oleme esimene ettevõte Eestis, kes rakendab täisfunktsionaalset võrkturustusmeetodit mobiilsideteenuste valdkonnas,? ütles OÜ Vertelson MLM juhatuse liige Vladimir Gantsovski. ?Tagame edasimüüjatele professionaalse väljaõppe ja koolituse ning tegeleme müügivõrgu haldamisega.?

Müügikonsultantidest koosneva müügi- ja jaotusvõrgu juhtimine toimub Vertelson MLM poolt väljatöötatud spetsiaalse veebipõhise infosüsteemi kaudu, mis võimaldab korraldada kogu vajalikku teabevahetust ja logistikat edasimüüja ja ettevõtte vahel.

?Kliendisõbraliku mobiilifirmana soovime kasutada oma toodete klientideni toimetamiseks kõiki kaasaegseid ja tarbijale mugavaid võimalusi,? kommenteeris Bravocomi juhatuse esimees Peep Põldsamm. ?Loomulikult toimivad jätkuvalt ka kõik Rahvamobiil Zorro teised müügikanalid ja meie enda klienditeenindus.'

Gantsovski sõnul on võrkturustuse olulisteks eelisteks madalamad turunduskulud, mis võimaldavad toote soodsat hinda, ning kliendile pakutav personaalne lähenemine. Gantsovski lisas, et Eesti mobiiliturule sisenemist planeerivast firmast ACN erineb nende müügisüsteem kardinaalselt. ?Erinevalt ACNist ei kasuta me skeemi, kus eesmärgiks on ainult uute konsultantide värbamine ja selle pealt tulu teenimine,' ütles Gantsovski. 'Meie funktsiooniks on mobiilsidetoodete kvaliteetne müük.?

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing