Tallinna eluasemeturu nõutumad objektid on Mustamäe kahetoalised korterid, mille hind on kümne aastaga kallinenud ligi viis korda, kirjutab Postimees.
Kui 1995. aastal sai ligi 50ruutmeetrise kahetoalise korteri Mustamäel kätte 100 000 krooniga, siis praegu peab taskus olema vähemalt pool miljonit krooni. Lisaks tuleb arvestada veel remondisummadega, sest keskmise hinnaga korteri seisukord on reeglina tagasihoidlik.
Arco Vara elamispindade maakleri Kristel Klimovi sõnul jääb keskmise kahetoalise Mustamäe korteri ruutmeetri hind 10 000 krooni kanti, kuid ette tuleb tehinguid, kus ruutmeetri eest makstakse kuni 13 000 krooni.
Odavaimate korterite ruutmeetrihind uutes majades on üle 15?16 000 krooni.
Pindi Kinnisvara turundusjuhi Ulvi Vikati sõnul ei pea kahetoaliste korterite puhul mingil juhul paika jutud mõningasest hinnalangusest. «Lasnamäe kolmetoaliste korterite hind on langenud, kuid kahetoalisi see ei puuduta, sest need on läbi aegade olnud kõige nõutumad,» lausus Vikat.
Vikat ja Klimov märkisid, et kahetoaliste korterite hind jääb lähiajal praegusele tasemele.
«Kuskil tuleb lagi ette, sest inimeste rahalistel võimatel on omad piirid,» lausus Klimov.
Seotud lood
Ettevõtete juhtidel tuleb muude küsimuste kõrval mõelda ka sellele, mil moel oma töötajaid kõige tulemuslikumalt innustada. Mitmed neist on kasutusele võtnud boonuspaketid ja üha rohkemad kaaluvad töötajatele lisahüvede pakkumist, just selliste, mida päriselt enim vajatakse ning hinnatakse: tööalased arenguvõimalused, rahalised boonused, täiendav tervisekindlustus, paindlik töökorraldus ja ühisüritused. Leinonen toetab oma klientidest tööandjaid iga päev just motiveerimisprogrammide väljatöötamisega. Millised on kõige populaarsemad boonusmeetmed?