Ülo Toomsalu • 14. jaanuar 2005 kell 6:25

Ülevaade tänastest ajalehtedest

Eesti Päevaleht:

Sadadesse miljonitesse kroonidesse ulatuvast nn suhkrutrahvist pole Eestil võimalik pääseda, küsimus on üksnes summa suuruses ? kas see on 720 miljonit krooni või vähem.

Kesko Foodi ja ICA ühisettevõtte Rimi Balticu juht Antonio Soares tunnistab, et Citymarketi kaubamärki ei ole võimalik Eestisse jätta.

Saksa jaekaubanduskett Lidl on Tallinna külje all Tänassilma tehnopargis kokku ostnud algul kümnele ettevõttele mõeldud krundid.

Tallinna transpordiamet saab päevas autojuhtidelt vähemalt poolsada taotlust viivistasu tühistamiseks, statistika järgi vaidlustatakse iga teine otsus

Postimees:

Valitsuse kriisikomisjon peab kahe nädalaga välja selgitama, kas sajandi tormi ennustamine oli vajalikul tasemel, ning tegema ettepanekud, kuidas saaks inimestele tulevikus lähenevast loodusõnnetusest aegsasti teatada.

Lääne-Eesti sanatooriumid avavad üksteise järel taas uksed ega kavatse vaatamata tormi põhjustatud ajutistele ärilistele tagasilöökidele klientide ligimeelitamiseks sooduspakkumisi teha.

Õllejoojate rõõmuks ja konkurentide kiheluseks lubas eile esimest korda peremehena Saku õlletehase pruulikotta astunud Jaak Uus õlleturu pea peale pöörata.

SL Õhtuleht:

Tormis kannatada saanud piirkondade ehitusmaterjalikauplustest nõutakse eterniiditahvleid ja koormakatteid.

Eelmise aasta viimase kolme kuu jooksul annetasid enim oma erakonnale respublikaanidest Tallinna linnapea Tõnis Palts ja autoärimees Raivo Kütt, kes kandsid parteikassasse 50 000 krooni.

 

Hetkel kuum