Sirje Niitra • 18 veebruar 2005

Tele2 tõi turule uue teenuspaketi TELE2.NET.T

Tele2 tõi turule uue soodsa hinnaga mobiilside teenuspaketi TELE2.NET.

Kõneminuti maksumus paketis on 1.25 krooni. Tele2 teatel kehtib soodne hind kõikidesse Eesti võrkudesse ööpäevaringselt, paketi kuutasu on 45 krooni.

Tele2 turundusdirektor Kristjan Seema sõnul on ettevõtte eesmärk on olla hinnaliider mobiilsideturul tervikuna: ?Selle kinnituseks toome täna turule uue parimate hindadega paketi.?

?Tele2 jälgib turu arengut tähelepanelikult ning reageerib muudatustele paindlikult. Oleme hinnaliidrid ja uus toode rõhutab taas meie otsust sellest positsioonist mitte loobuda. Omame varasemat head kogemust TELE2.NET sarnase toote osas Rootsis. On õige aeg tuua turule TELE2.NET ka Eestis. Erinevalt konkurentidest ei kavatse Tele2 turgu segasemaks ajada uue nn. säästuoperaatorbrändiga. Soovime pakkuda läbipaistvat hinnakujundust,? rääkis Seema.

Mobiilsidepaketiga TELE2.NET liitumine toimub internetis Tele2 Iseteeninduses. Asjad saavad aetud kodust või kontorist lahkumata. Paketiga liitumiseks tuleb minna Tele2 kodulehele www.tele2.ee ning siseneda internetipanga koode kasutades Tele2 Iseteenindusse. Liitujale saadab Tele2 SIM-kaardi kulleriga koju või postkontorisse.

Tele2 Eesti AS kuulub üleeuroopalisse Tele2 telekommunikatsiooniettevõtete kontserni, mis pakub teenuseid enam kui 26 miljonile inimesele 24 riigis. Tele2 kontsern osutab Eestis mobiiltelefoni-, telefoni- ja internetiteenuseid ning tarkvara arendust Trigger Software OÜ teostusel.

Hetkel kuum