Krista Taim • 8. märts 2005 kell 9:34

TELE2 Extra paketiga liitujad saavad tasuta mobiiltelefoni

Alates esmaspäevast annab mobiilsideoperaator Tele2 kõikidele Extra 200 ja Extra 300 paketiga liitujatele tasuta mobiiltelefoni, teatas ettevõte.

Tele2 turundusdirektori Kristjan Seema sõnul saavad eile alanud kampaania käigus kõik Tele2 Extra hinnapaketiga liitujad tasuta mobiiltelefoni.Valida võib 16 populaarse mudeli vahel, tasuta on sellised nõutumad mobiiltelefonimudelid nagu Samsung X460, Samsung X450, Nokia 2650 ja Nokia 2600.

Tele2 Extra 200 paketis puudub kuutasu ning kõneminut maksab ööpäevaringselt kõikidesse võrkudesse 1 kroon ja 89 senti. Extra paketi kasutaja peab tagama 200 kroonise kuuarve.

Tele2 Extra 300 hinnapaketis maksab Tele2 võrgusisene kõneminut 50 senti ja teistesse võrkudesse 1 kroon ja 99 senti. Kuutasu puudub samuti, tuleb tagada vaid 300-kroonine kuuarve.

Seema sõnul on uuenduslik toode igati õnnestunud ja kliendid Tele2 Extra paketi hästi vastu võtnud. Selge ja soodne hind 1 kroon ja 89 senti meelitab kliente teiste operaatorite võrgust üle tulema, kinnitas Seema. 'Kuna nõutav minimaalne kuuarve on Eesti keskmise arve suurusega või isegi väiksem, on Tele2 Extra hinnapakett sobinud paljudele.'

Tele2 numbriliikuvuse statistika põhjal on Extra 200 pakett teiste mobiilsideoperaatorite juurest Tele2-te üle tulnud klientide esimene valik, ütles Seema. Tema sõnul on sel väga selge põhjus: hind on Tele2-l oluliselt soodsam kui konkurentidel.

Tele2 turundusdirektori kinnitusel on alanud kampaania suunatud eelkõige EMT-st ja Elisast Tele2-te üle tulla plaanivatele klientidele. ?Usume, et teiste operaatorite kliendid, kes praegu maksavad kõneminuti eest kõrget hinda ja on kaalunud Tele2-te üle tulekut, leiavad operaatori vahetuseks just nüüd õige hetke olevat,? sõnas Seema

Tele2 Eesti AS kuulub üleeuroopalisse Tele2 telekommunikatsiooniettevõtete kontserni, mis pakub teenuseid enam kui 26 miljonile inimesele 24 riigis. Tele2 kontsern osutab Eestis mobiiltelefoni-, telefoni- ja internetiteenuseid ning tarkvara arendust Trigger Software OÜ teostusel.

Hetkel kuum