Täna liitub Eesti Televisioon (ETV) Pressinõukoguga, mille tulemusena hakkab Pressinõukogu vastu võtma kaebusi ETV kohta.
ETV teatas, et nõustub samas järgima head ajakirjandustava ja tunnistab ajakirjanduseetika koodeksi põhimõtteid.
Eesti Televisiooni juhatuse esimehe, Ilmar Raagi sõnul tingis Eesti Televisiooni liitumise Pressinõukoguga vajadus anda oma ajakirjandusliku sisu kohta käivate kaebuste menetlusele senisest suurem ühiskondlik kaal. Teatavasti menetleb juba praegu ETV programmi ajakirjandusliku eetika ja faktivigade kaebusi ettevõtte enda programminõustaja Raivo Suni, kes jääb ka ETV poolseks Pressinõukogu kontaktisikuks.
'Pressinõukogu on ennast tõestanud kui objektiivne ja professionaalne eneseregulatsiooni organ, mille liikmete kompetentsis ei ole mul mingeid kahtlusi,? märkis Raag.
Ajakirjanduse poolt loodud eneseregulatsiooni organina pakub Pressinõukogu meediaga vastuollu sattunud isikutele võimalust leida kohtuväliseid lahendusi. Pressinõukogu statuudi, põhikirja, kaebuste esitamise korra ning liikmetega saab tutvuda <#siit=http://www.eall.ee/pressinoukogu/index.html>.
Seotud lood
Ettevõtete juhtidel tuleb muude küsimuste kõrval mõelda ka sellele, mil moel oma töötajaid kõige tulemuslikumalt innustada. Mitmed neist on kasutusele võtnud boonuspaketid ja üha rohkemad kaaluvad töötajatele lisahüvede pakkumist, just selliste, mida päriselt enim vajatakse ning hinnatakse: tööalased arenguvõimalused, rahalised boonused, täiendav tervisekindlustus, paindlik töökorraldus ja ühisüritused. Leinonen toetab oma klientidest tööandjaid iga päev just motiveerimisprogrammide väljatöötamisega. Millised on kõige populaarsemad boonusmeetmed?