Ülo Toomsalu • 15. aprill 2005 kell 6:32

Ülevaade tänastest ajalehtedest

Eesti Päevaleht:

Narva hüdroelektrijaama (HEJ) tammist asub Eesti territooriumil vaid pool ja ülejäänu koos tehnorajatistega Venemaal Ivangorodis, mistõttu pole siiani selget garantiid Eesti energia-süsteemi turvaliseks toimimiseks.

Hansapanga Grupi juhatuse esimehe kohalt järgmisel reedel lahkuva Indrek Neivelti sõnul on ta saanud mõne päevaga palju tööpakkumisi. Samas ennustatakse juba Neiveltile rahvusvahelist pankurikarjääri. Vähemalt teeb seda soomlaste Kauppalehti.

Magusatootja Kalevi ladudes oli Euroopa Liitu astudes väidetavalt ligi kuuendik Eesti riigi üleliigsest suhkruvarust, mille firma peab suveks turult kõrvaldama või hiigeltrahvi tasuma.

Tarbijakaitseamet peab Hansapanga viimast tarbimislaenu reklaami eksitavaks.

Postimees:

Hansapanga juhatuse liikmete keskmine aastateenistus ulatus mullu tänu ülisuurtele boonustele 3,5 miljoni kroonini, mis on üle kahe korra enam kui teistel siinsetel pangajuhtidel.

Tallinna külje alla Muuga sadama vabatsooni kerkis kahe aastaga Põhjaranna betoonviadukt, mis on pikim iseseisvusajal ehitatud maanteesild, mille pikkus on kokku ligi 300 meetrit.

Estonian Air püüab üheeuroste piletitega tõrjuda Berliini lennuliinilt EasyJeti, kes on Eesti rahvusliku lennukompanii niigi suhteliselt madala täitumusega liini reisijate arvu veelgi vähendanud.

Sakala:

Kinnisvarabüroo müüb viit tuntud Viljandi ettevõtja Rain Raimoga seotud kinnistut, mille hulgas on populaarne suvekohvik Bangalo koos lõbusõidulaevaga Rannapiiga.

Hetkel kuum