Krista Taim • 25 aprill 2005

TeleYks viis numbriliikuvuse Internetti

Säästuoperaator TeleYks viis esimese operaatorina Eestis numbriliikuvuse Internetti, luues klientidele iseteenindusbüroo.

Kui seni on kliendid pidanud pöörduma numbri kaasa võtmiseks TeleYks Infotelefoni, siis alates eelmisest nädalast on klientidel võimalik number kaasa võtta iseteenindusbüroos www.teleyks.ee.,teatas ettevõte.

?Numbriliikuvuse lihtsustamine on võtmeküsimuseks just uute säästuoperaatorite puhul, kus turg ei ole veel välja kujunenud ja kliendid alles otsivad neile kõige enam sobivat teenusepakkujat,? selgitas säästuoperaatori TeleYks ärijuht Kai Realo. ?TeleYks on kogunud populaarsust just mugava teeninduse ja odava hinna tõttu. Operaatorivahetuse keerukus on olnud üheks takistuseks, miks kliendid on siiani nõustunud maksma kuni 3,5 korda kõrgemat hinda ? kui võrrelda näiteks säästuoperaatori TeleYks pakette ja EMT Delta paketti, mille endised kasutajad moodustavad tänu numbriliikuvusele kõige suurema osa TeleYhe klientidest.?

Kai Realo sõnul on esimesed päevad näidanud, et iseteenindusbüroos on numbriliikuvusega operaatorivahetus klientide jaoks lihtne ja oodatud teenus. ?Esimeste tegevuskuudega on TeleYks saavutanud mobiilsideturul selge hinnaliidri positsiooni,? märkis Kai Realo. ?Kindlasti tahame veelgi kinnistada meie kuvandit kui Eesti odavaim säästuoperaator. Lähitulevikus tahame klientidele näidata, et meie teenus on ka kiire ja mugav.?

Olemasoleva numbri kaasavõtmiseks tuleb kliendil säästuoperaatori TeleYks kodulehel www.teleyks.ee liitumislepingu sõlmimise alustamisel ära märkida number, mida ta soovib kaasa võtta ning seejärel läbi internetipanga siseneda säästuoperaatori TeleYks iseteenindusbüroosse ning lepingu sõlmimine kinnitada. Klient saab postiga uue sim-kaardi ning numbri siirdumisel ka sms- teavituse. Seejärel saab klient rääkida juba uue sim-kaardi ja säästuoperaatori TeleYks odavate hindadega.

Kai Realo lisas, et vähendamaks paberite saatmisele ja asjaajamisele kuluvat aega, soovitab ta kliendil enne iseteenindusbüroo kaudu liitumislepingu sõlmimist senine leping eelmise operaatori juures lõpetada, kuid number säilitada. ?Usun, et lisandunud mugavus toob meile kliente juurde, sest hetkel oleme Eesti odavaim säästuoperaator, kes pakub püsivalt väga odavat hinda,? lausus Kai Realo.

TeleYks (www.teleyks.ee) on Eesti parima hinnaga säästuoperaator, mis pakub teenust Elisa (www.elisa.ee) võrgus. TeleYhe hinnapaketid lähtuvad erinevate klientide vajadustest. Säästuoperaatori TeleYks eesmärk on saada 2005. aastal 25 000 klienti, mis moodustab ca 25% uute säästuoperaatorite turust.

Hetkel kuum