29 aprill 2005

Starman alandab lauatelefoni kuumaksu 59-le kroonile

Starman langetab alates 1. maist oma tavatelefoniteenuse kuumaksu 59 kroonile, mis teeb kuutasu Elioni omast umbes 40 protsenti soodsamaks

Starmani turundusdirektori Henri Treude sõnul on ettevõtte telefoniteenusega turule tulek kulgenud plaanitust edukamalt, aprilli lõpuks ületab ettevõtte telefoniteenuse klientide hulk 4000 piiri.

?Meie trumbid on kindlasti Elionist madalam kuutasu ja tasuta võrgusisesed kõned. Kuutasu langetamisega muutub Starmani eelis klientidele veelgi selgemaks, sest kuutasu moodustab telefoniarvest olulise osa ja eratarbijale on 500-kroonine aastane sääst oluline,? rääkis Treude. ?Oleme teinud teenusepakkuja vahetuse kliendi jaoks võimalikult lihtsaks ? tellimuse esitamiseks piisab telefonikõnest ja kõik vajalikud paberid saab klient vormistada oma kodus paigaldustööde käigus. Ka olemasoleva numbri ületoomiseks meie võrku on tarvis vaid kliendi avaldust,? lisas Treude.

Starman pakub fikstelefoniteenust oma kaabelvõrgu baasil. Ettevõtte võrk katab hetkel ca 45 protsenti Eesti majapidamistest. Starmani võrgusisesed kõned on tasuta. Elioni võrku helistamisel maksab minut ööpäevaringselt 25 senti ja kõigisse mobiilivõrkudesse 3,30 krooni.

Autor: Gert D. Hankewitz

Hetkel kuum