Ülevaade tänastest ajalehtedest

Eesti Päevaleht:

Majandus- ja kommunikatsiooniminister Edgar Savisaar on sekkunud jõuliselt Eesti Raudtee ja Spacecomi vahelisse tülisse, teatades osapooltele kirja teel, et Eesti Raudtee suhtes on ettevalmistamisel ettekirjutus.

Põllumajandusministeeriumil on kavas tellida Väike-Maarja jäätmekäitlustehase seadmete ekspertuuring ja esitada see seadmed tarninud Saksa firmale UMAG.

Võimalik, et riigikogu seadustab juba järgmisel nädalal valdavas üksmeeles pensionitõusu kava, mis toob vähem kui aastaga vanaduspensionäri rahakotti juurde keskmiselt ligi 600 krooni.

Ärileht:

Rühm ärimehi eesotsas Säästumarketi keti rajaja Guido Sammelseljaga investeerib peaaegu iga nädal seitsmekohalisi rahasummasid eesmärgiga luua Eesti turul telekomifirma number kaks ? Norby Telecom.

Hollandlased kavandavad Eestisse päikesepatareide tehast. Tehase rajamine Eestisse oleks suuresti Tallinna tehnikaülikooli töövõit.

Postimees:

Sotsiaalminister Jaak Aabi ettepanekud, millega ta tahab seada haigushüvitisele ülempiiri ja maksustada haiglate tulu, et teenida lisaraha haigekassale, pälvisid valitsusliidus rohkem vastuseisu kui poolehoidu.

Riigikogu tahab tõsta kohtutäiturite tasu, et suurendada nii vaesemate kui ka miljoneid teenivate täiturite sissetulekuid, tasude tõus peaks panema ametnikke huvituma ka väiksematest nõuetest.

Aasta toiduaine valimisel tegid tänavu ilma tervislikud tooted, mille seast kõrgeima autasu, aasta toiduaine tiitli pälvis Tallinna Piimatööstuse tere AB rukkileiva biojogurt.

Tallinna linnahalli uued huvilised renoveeriks linnahalli vastavalt muinsuskaitse nõudmisele ning ehitakse selle ümbrusesse hotelle ja teisi atraktiivseid ärihooneid.

Hetkel kuum